Nejprodávanější

Colostrum+ junior

Forhelsen | 20004

60 tobolek

Výživa pro imunitní systém dětí a dospívajících s kolostrem a imunoglobuliny.

přečíst více
404,00 Kč
449,00 Kč
ušetříte: 45,00 Kč
-10%
    Skladem

Colostrum+ je přírodní doplněk stravy s kombinovaným mechanismem působení. Kolostrum společně s patentově chráněnými arabinogalaktany z modřínu plní funkci prebiotika a zároveň společně s mědí podporují přirozenou obranyschopnost a silnou výživu imunitního systému.

Dávkování: 1 × denně 3 tobolky dostatečně zapít vodou. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Složení:

Unikátní složení představuje nadstandardní péči tím, že obsahuje přírodní látky, takzvané arabinogalaktany a současně vysoce využitelné kolostrum a měď. Imunitní výživa Colostrum+ obsahuje imunoglobuliny (41,2 %), extrakt z kolostra (41,2 % Ig), patentově chráněnou látkou ResistAid® a měď. Colostrum+ je ryze přírodní doplněk stravy ve formě kapslí vhodný hlavně v období chřipek a hrozícího nachlazení. Kolostrum společně s patentově chráněnými arabinogalaktany z modřínu v látce ResistAid® plní funkci prebiotika a zároveň pečují o přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. Měď dále přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Modřínové imunomodulátory v kombinaci s vysoce kvalitním kolostrem a mědí jsou uchovány v tobolce rostlinného původu.

Přírodní imunoglobuliny jsou složité bílkoviny, které organismus vytváří na svoji obranu proti cizorodým složitějším látkám (bakterie a viry).

Vysoce jakostní, koncentrované kolostrum je bohaté na bílkoviny, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a další látky, které hrají významnou roli pro nastartování účinnosti imunitního systému.

Patentově chráněná látka ResistAid® je čistý, 100% aktivní extrakt přírodních látek z modřínu, který má klinicky potvrzené účinky. Představuje 100% čistý aktivní extrakt z modřínu získávaný výhradně z čistých přírodních, rostlinných zdrojů. Naprostá šetrnost zpracování vodní extrakcí zaručuje strukturální originalitu aktivních látek, které nejsou znehodnoceny žádnou přidanou chemikálií v průběhu výrobního procesu. Výsledkem je 100% čistý aktivní extrakt z modřínu, bohatý na cenné fenolické a arabinogalaktanové sloučeniny.

Měď přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Denní dávka obsahuje 1 tobolka %*
Exrakt z kolostra 65 mg -
Měď 0,15 mg 15

* referenční hodnota příjmu / - není stanoveno

Upozornění: Doplněk stravy Colostrum+ junior je vhodný pro děti již od 3 let a pro dospělé. Je ideální pro dlouhodobé užívání. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku a diabetiky. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.